Pareizs grims lieliskām fotogrāfijām

Ir daudz lietas, kas var likt fotogrāfijās izskatīties neatvairāmai, piemēram, galvas leņķis, apgaismojums, apģērbs un fotogrāfa meistarklase. Labāka pašsajūta kameru priekšā būs tad, ja tavs grims būs uzlikts perfekti. Ja tu nedodies uz profesionālu fotostudiju, kur ir iespējams speciālista klātbūtnē uzklāt sev grimu, dažas lietiņas tev būs pašai jāatkārto.

  • Izvairies no pārāk daudz grima. Ja grims ir pārspīlētā daudzumā un krāšņumā, tas ir redzams ne tikai reālajā dzīvē, bet arī fotogrāfijās. Vienīgais izņēmums, kur drīkst atļauties uzlikt biezāku tonālo kārtu ir skatuves grims. Taču, ja vēlies iegūt bildes, lai atjaunotu savu profilu, vai kādam citam personīgam mērķim – nepārcenties ar grimu!
  • Noslēp savus sejas defektus, izmantojot gaismas bāzi. Šāds speciāls līdzeklis nepieciešams uz vietām, kur vērojami izteikti sarkani asinsvadi, vai naktī parādījušās jaunas pinnes. Varbūt esi tikko ienācis no āra un tavs sarkanais deguns kā nepazūd, tā nepazūd. Izvairies no gaismas uzklāšanas visai seja, tas ir nepieciešams tikai kritiskākajās vietās.
  • Lai seja nespīdētu, izmanto kosmētikas līdzekļus, kas to matē. Ja tev ir izteikti taukaina āda, tad bildē tas būs īpaši redzams, ja laicīgi to nenovērsīsi. Ja fotografēšanas laikā tiks izmantota zibspuldze, tava taukaina āda izcelsies ar īpašu mirdzumu. Acu zonā izmanto vairāk krēmveida korektoru ar atstarojošām īpašībām. Izvairies no kosmētikas, kura satur titāna dioksīdu, it īpaši, ja fotografēšanās būs paredzēta ar zibspuldzi. Titāna dioksīds ir savienojums, kas plaši izmantots sauļošanās grima veikšanai. Ja lieto tonālo krēmu vēl virs gaismas bāzes, noteikti vēl uzliec nepamanāmu pūderi, kas matētu spīdumu, ko var sagaidīt arī no tonālā. Tonālais krēms padara tavu ādu vizuāli skaistāku, taču nenoslēps spīdumu, kas būs veidojies.
  • Izcel savas skaistākās sejas daļas. Iekrāso savus vaigu kaulus sarkana ābola krāsā vai uzliec spīdīgu lūpukrāsu, lai izceltu lūpas. Ja vēlies sasniegt garāku skropstu efektu, vari izmantot mākslīgās, kuras uz fotografēšanās laiku vari pielīmēt, un pēc tam noņemt. Tomēr izvairies no pārlieku lielas izcelšanas visām sejas vietām. Vislabāk ir izcelt vienu, piemēram, uzkrāsojot spilgti sarkanas lūpas.
  • Fotogrāfijās skropstas mēdz īpaši paslēpties un tās ir praktiski nepamanāmas. Tāpēc vienmēr uzkrāso tās, vai, kā minēju iepriekš, var uzlikt mākslīgās. Ar skropstu krāsošanu esi īpaši uzmanīga, jo kamera ķer katru nepilnību un īpaši izcels tavas saķepušās skropstas.
  • Izvēlies labāko acu ēnu krāsu. Izvairies no pasteļu toņiem, bet tā vietā ņem drošākas krāsas – smaragda zaļu, sarkanu, ogles melnu, šokolādes brūnu. Viss, kam ir bagātīga krāsu buķete izskatīsies labi fotogrāfijā.
  • Pievērs uzmanību, kā izskatās tavas lūpas. Skaties, lai tās nav sasprēgājušas, kas ir visbiežākā lūpu problēma. Uzkrāsojot skaisti seju, vienmēr atceries par lūpām. Vari veikt pīlingu pirms fotografēšanās. Saslapini lūpas un iezied tās ar speciālu lūpu pīlingam paredzētu produktu. Pēc tam uzzied kādu eļļu vai lūpukrāsu, kura ir mitrinoša.
  • Pēc lūpu krāsas uzkrāsošanas, pārliecinies, vai tā netīšām nav nokļuvusi uz taviem zobiem. Ja ir, rūpīgi to vari notīrīt ar vates kociņa palīdzību. Vienmēr rūpējies, lai tavi zobi it skaisti un balti.
  • Pārbaudi savu grimu, pirms veic nākamos kadrus, kas paredzēti publicēšanai. Varbūt kādā vietā vajag pielabot, uzlikt papildus pūderi vai ko citu. Noteikti apskaties kā tavs grims izskatās fotogrāfijā pirms svarīgiem pasākumiem (kāzām, ģimenes portretam).