Lielākie profesionālo fotokameru ražotāji

Lai kļūtu par labu fotogrāfu, ir nepieciešams profesionāls aprīkojums. Vissvarīgākais, protams, ir fotoaparāts, kam ir pašas labākās funkcijas: maksimāli lielas un augstas kvalitātes pietuvināšanas iespējas, fokusēšana, spilgtas un izteiksmīgas zibspuldzes opcijas un citas svarīgas lietas.

Pasaulē ir daudzi veiksmīgi uzņēmumi, kas ražo kvalitatīvus fotoaparātus. Novērots, ka tieši Japāna ir valsts, kur kameru ražošana ir augstā līmenī un arvien papildina ar spēcīgiem izgudrojumiem. Japānas optiskās ierīces sastāda lielāko procentuālo sadalījumu pasaules tirgū.

Nikon ir ieguvis savu popularitāti ar labākajām inovācijām pasaules fotokameru ražotāju tirgū. Uzņēmuma pilnais nosaukums ir `Nikon Corporation`, bet arī saīsinātais nosaukums `Nikon` nav nepareizs. Uzņēmums tika dibināts 1917.gadā, Japānā. Tas, par ko iestājas firmas direktori ir: Patiesums, Degsme sirdī un Jauninājumu ieviešana. Nikon logotipā ir dzelteni stari, kas sniedzas bezgalīgā mākslas nozarē. Paši pēdējie izgudrojumi ir kameras, kas lieliski var veikt fotografēšanu zem ūdens. Uzņēmums darbojas plašā spektrā, ražojot visāda veida optiskās elektronikas ierīces.

Canon ir japāņu labāko fotokameru izgudrojums. Uzņēmums Canon Inc. ir ir daudzfunkcionāls, un ražo ne tikai fotogrāfiem noderīgu aprīkojumu, bet arī biroja tehniku (printerus, kopētājus, projektorus un citu elektroniku). Profesionāļu vidū īpaši populāras ir spoguļkameras, bet amatieri sākumā var labi iztikt ar bezspoguļa kamerām. Vārds Canon visprecīzāk tiek raksturots kā “Svētais raksts”. Uzņēmuma mērķis ir attīstīties globāli un piedāvāt saviem klientiem arvien jaunas tehnoloģijas un modernus pakalpojumus. Visu par un ap Canon fotoaparātiem un izgudrojumiem no pašiem sākumiem līdz mūsdienām var apskatīt uzņēmuma izveidotajā muzejā “Canon Camera Museum”.

Sony, tāpat kā iepriekšējie lielākie uzņēmumi, ir Japānas izgudrojums. Tā dibinātāji ir Akio Morita un Masaru Ibuka. Nosaukums `Sony` ir cēlies no latīņu sonus (skaņa) un angļu sonny (mazs zēns) apvienojuma. Sony ir daudzfunkcionāls uzņēmums, kura galvenā ražošanas niša ir televizori, datori un mobilās iekārtas, tad sekojot tikai kamerām un video kamerām. Kameru ražošanā vislielāko uzmanību firma liek uz objektīvu un lēcu kvalitāti. Objektīvi ļauj brīvi fokusēt no lieliem arhitektūras objektiem, līdz smalkiem rasas pilieniem.

Panasonic ir 1918.gadā dibināta japāņu uzņēmēja Konosuke Macusita daudzfunkcionālais uzņēmums. Tā galvenais birojs atrodas Japānas pilsētā Osakā. Moto ir “Labākai dzīvei, labākai pasaulei”. Panasonic lielākie ražošanas produkti ir datortehnika, audiovizuālās ierīces un mājas elektronika. Augsti attīstīta ir arī kameru ražošana. Pēdējais jaunums, ko ieviesis Panasonic ir funkcija, kur var fokusēt arī pēc bildes uzņemšanas. Šī opcija iespējama visās jaunākajās Lumix kamerās. Panasonic savu popularitāti iegūst ne tikai tehnoloģiju attīstībā, bet, piemēram, šogad esot par vienu no galvenajiem sponsoriem Rio olimpiskajās un paralimpiskajās spēlēs Brazīlijā.

Olympus Corporation ir Japānas daudzfunkcionāls uzņēmums, kas dibināts 1919. gadā. Sākotnēji galvenais ražošanas produkts bijis mikroskopi, teleskopi un termometri. Tās nosaukums radies no Olimpa kalna, kas Senās Grieķijas mitoloģijā ir galvenā dievu mājvieta. Olympus devīze ir padarīt katru dienu labāku, drošāku, veselīgāku un piepildītāku. Olympus paši nozīmīgākie atklājumi ir medicīnas jomā – tieši endoskopijas, ginekoloģijas izmeklējumiem paredzētās kameras, ķirurģiskās ārstēšanas tehnika laparoskopiski ir šī uzņēmuma svarīgākie izgudrojumi visā pasaulē. Fotokameru ražošanā ir trīs dažādi modeļi, kas domāti visiem lietotājiem: OM-D spēcīgās retro stila kameras, kas nodrošina labu darbību putekļos, sniegā un lietū; PEN maza izmēra ikdienas lietošanai un STYLUS kameras, kas ir daudzfunkcionāla profesionālā kamera, kompaktā mazākā izmērā.