Esi fotogēnisks

Uzņemot fotogrāfijas, tās bieži vien izskatās daudz savādāk, kā biji ieplānojis. Visbiežāk – uz negatīvo pusi. Pēc daudziem pūliņiem uzņemt labu kadru jau sāk šķist, ka tas būs pilnīgi bezcerīgi. Tā ir problēma ar ko saskaras daudzi cilvēki, taču to ir diezgan viegli labot. un nevajag pat kredītus prestamos en linea vai kāda cita veida aizdevumus prestamos en linea sin buro! Būt fotogēniskam nav iedzimts talants, bet gan laika gaitā iegūstamas prasmes, ko var iemācīties praktizējoties. Apskati dažus padomus, lai kļūtu fotogēniskam un pārliecinies, ka turpmāk visi jūsmos par tavām jaunajām bildēm.

Pievērs uzmanību savai sejai
Vairums fotogrāfiju, uzmanības centrā ir tieši tava seja, tāpēc pārliecinies, ka tā ir perfektā stāvoklī. Mūsdienu kameras spēj uzņemt pat vismazākās ādas faktūras un izmaiņas, kas ir gan svētība, gan lāsts. Saglabā savu ādu tīru un gludu, mazgājot, tonizējot un mitrinot pirms fotografēšanās. Veic to kā ikdienas rituālu, bet īpaši arī pirms fotografēšanās. Ja tu lieto grimu, tad pārliecinies, ka tavs korektors ir atbilstošs tavam ādas tonim. Lai izveidotu dabiskāku skatu, neaizmirsti to uzklāt arī uz kakla ādas. Taukaina āda var sagraut fotogrāfiju, jo atspīdēs pārāk daudz gaismas. Izmanto pūderi, lai matētu taukainu ādu.

Koncentrējies uz lietām, kas tevi padara unikālu
Mēs bieži vien bažījamies, vai kaut kas uz mūsu sejas nav pareizā proporcijā vai vispār neiederas kopskatā: vasaras raibumi, lūpu proporcijas, zobu plaisas vai kas cits. Tā vietā, lai uztrauktos par saviem neskaitāmajiem trūkumiem, pievērs uzmanību pozitīvajām iezīmēm: skaistajai acu krasai, dabiski cirtainiem matiem vai kam citam.

Parādi savas emocijas
Tavas emocijas nedrīkst būt viltotas – tas ir pirmais likums, esot fotogēniskam modelim. Kaut arī reizēm, lai iegūtu labas fotogrāfijas, prasa zināmu stresu, kas spēlē uz nerviem, neļauj tam stāties ceļā, izrādot patiesās izjūtas. Vienmēr smaidi ar zobiem, jo neviens nesmejas par labiem jokiem ar kopā saliktām lūpām. Ļauj savam smaidam maksimāli izlauzties. Kad tu izrādi emocijas, to var pamanīt acīs, uzacīs, smaidā, vaigos un pat pierē.

Ieņem pareizu galvas pozīciju
Tavs galvas leņķis un pozicija ir saistīts ar virzienu, kuru nostādi pret kameru. Neskaties taisni kamerā, tāpat arī neliec galvu uz priekšu. Tas padarīs tavu seju vizuāli lielāku un ļaus ieskatīties tavā degunā. Vislabākā fotogēniskā poza ir noliekta galva nedaudz uz leju un sāniem.

Novērsies no kameras
Tāpat kā ar sejas pozu, arī ķermeni vislabāk ir nedaudz novērst no tiešas kameras. Ja uzņemsi kadru no priekšpuses, tavs ķermenis liksies saplacināts ar vienu lieku papildus kārtu. Lietas, kas ir tuvākas kamerai, liekas lielākas, kā tās, kas ir aizmugurē. Lai radītu ilūziju par skaistu un mazāku ķermeni, pietuvini nedaudz uz priekšu savu galvu.

Dari to, kas tev ir ērtāk
Visi pozēšanas padomi darbojas tikai un vienīgi tad, ja tev gala rezultātā ir ērti. Tu vari būt fotogēnisks tikai tad, kad jutīsies ērti. Praktizējies dažādai pozēšanai, lai atrastu savu ērtāko veidu.

Ģērbies, lai pārsteigtu
Tas būs patiešām grūti būt tiešām fotogēniskam, ja kājās bus netīras garās treniņbikses un saplēstas čības. Izvēlies apģērbu, kas izskatīsies labi. Neitrāli toņi strādā vislabāk, lai izceltu tieši tevi pašu, tie uzlabos tavas dabiskās īpašības. Nevelc uz fotografēšanos savu ikdienas apģērbu, ko nēsā reālā dzīvē. Tavs mērķis ir izskatīties daudz labāk kā parasti. Nevelc neko pārāk ciešu, jo ar zibspuldzi fotografējot, visas sīkākās ķermeņa aprises būs redzamas.