5 lietas, kas jāpatur prātā, kamēr tiec fotografēts

Vai esi atmetis ar roku fotogrāfiju veidošanai, jo katrā bildē saredzi kādu nepilnību? Kāpēc daudzi izskatās tik labi fotogrāfijās, bet, kad nepieciešama jauna bilde savam arhīvam credit rapid, nespēj nevienu labu kadru iegūt. Fotogrāfi zina daudz noslēpumus, kā likt ikvienam izskatīties lieliski visās fotogrāfijās. Šeit apkoptas septiņas svarīgākās lietas, kuras fotogrāfi iesaka atcerēties, kad fotografējies.

Stāvi ar rokām pie sāniem
Daudzi cilvēki nejūtas atviegloti kameru priekšā. Iespējams tāpēc bildes nesanāk pārāk labas, jo viņi ir saspringuši. Profesionāli fotogrāfi padara foto-sesijas daudz labākas, liekot personai justies brīvi. Viņi runā ar saviem klientiem, uzdod dažādākos jautājumus, cenšoties iepazīt personu daudz labāk. Atbildot uz jautājumiem, cilvēks mēdz aizmirst, ka tiek fotografēts. Bet ko darīt, ja tevi fotografē amatieris, un neiesaistās tavu stājas un pozu izvēlē? Viss, ko tu vari darīt ir censties pašam atbrīvoties no spriedzes, vai vismaz izlikties, ka tu jūties labi. Viens no trikiem, kas liek jebkurai personai izskatīties atbrīvoti fotogrāfijās ir stāvēt kameras priekšā ar rokām pie sāniem. Nestāvi ar rokām aiz muguras vai krustu šķērsotām priekšā. Rezultātā iegūsi fotogrāfiju, kurā izskaties dabiski, ērti, draudzīgi un viegli. Ja tev ir josta vai apģērbs ar kabatām, vari mēģināt eksperimentēt izmantojot šos piederumus.

Pagriez seju uz labo pusi
zinātnieki uzskata, ka sejas kreisā puse pastāsta visu, ko mēs jūtam. Kad tiec fotografēts, centies kamerai pagriezt labo sejas pusi. Šis triks ir īpaši noderīgs, ja jūties satraukts vai nomākts pēdējā laikā, un nevēlies, lai citi to uzzina. Bez tam, pagriežot savu seju uz pusi, liks izskatīties romantiski, jo izrādīsi savu vaigu kaulu līniju un acu līniju. Šī nostāja lieliski slēpj pārējās nepilnības, kas ir saistītas ar negatīvām emocijām. Pavērs savu seju uz labo pusi, ja tev liekas, ka ir pārāk plata piere vai liels deguns. Pirms fotografēšanās nedaudz praktizējies pie spoguļa un atrodi stāju, kurā izskaties vislabāk.

Skaties nedaudz augstāk virs fotokameras lēcas
Šī ir pirmā lieta, ko fotogrāfs varētu lūgt jūs izdarīt. Neskaties taisni uz kameru, bet gan nedaudz augstāk – tas dos vairāk dabiskākas bildes. Vienalga, vai fotografējies studijā vai draugu kompānijā, seko šim vienkāršajam noteikumam. Kad tevi fotografē, skaties uz cilvēku, kurš uzņem bildi. Pārliecinies, ka kamera nav vērsta uz tevis no apakšpuses. Ja kamera būs pārāk zema, tad attēlā varētu saskatīt dubultzodu, kas vēl vairāk neizkrāšņos bildi.

Pagriez savu ķermeni uz sāniem
Pareiza pozēšana ir vienāda ar lieliskām fotogrāfijām. Ja tu zini, ka ne tikai tava seja, bet arī viss ķermenis būs fotogrāfijā, tad mēs iesakām sekot šim padomam. Pagriežot savu ķermeni sāniski, liks izskatīties plānākam, tievākam, kas ir gandrīz vienmēr pat vēlami. Nespēju iedomāties nevienu cilvēku, kuri tīšu prāt vēlētos savās fotogrāfijās izskatīties resnāki, bet savukārt zinu tos, kas vēlas izskatīties tievāki. Ja nepareizi pagriezīsies, vai, vispār nepagriezīsies, tad nebrīnies, ka iespējams izskatīsies daudz īsāks un platāks, nekā patiešām esi.

Uzkrāso lūpas
Uzkrāso lūpu krāsu vai vismaz spīdumu, pat tad, ja neesi uzklājusi grimu. Bildes bez lūpu krāsas mēdz izskatīties drūmākas nekā ir patiesībā. Ņemot vērā, ka bildē reālās krāsas izskatās pāris toņus gaišākas imprumuturi rapide nebancare, tu varētu izmantot spilgtāku toni, piemēram, piesātinātu rozā krāsu. Bet, ja runa ir par rozā toņiem, noteikti izvairies tos uzklāt uz acīm, jo tie padara sievietes vecākas, kā arī izcels nevēlamās nepilnības, piemēram, grumbas zem acīm.